
Danas je u prostorijama kluba službeno potvrđen i potpisan nastavak suradnje s glavnim trenerom seniora Damirom Milinovićem.
Nastavak je to našeg rada, kontinuiteta i težnje ka ostvarivanju dobrih rezultata i zacrtanih ciljeva kluba.
Iznimno nam je drago da naš Mlinka ostaje s nama jer sve ono što smo zajedno ostvarili u protekloj sezoni ostavilo je dubok trag i potvrdilo obostranu ljubav.
Treneru, šefe, želimo ti sreću u daljnjem radu i boravku u našoj Staroj Dami!
