
U ljetnoj pauzi uprava Segeste na čelu s predsjednikom Medarićem intenzivno radi na pojačanjima za novu sezonu.
Jedno takvo svakako je Petar Brlek, igrač velikog iskustva i kvalitete i u nogometnim krugovima poznat kao veznjak s velikom reputacijom.
Nastupao je u redovima Osijeka, Slaven Belupa, Maribora, Genoe, Ascolija, Lugana i Wisle Krakow.
Brlek je u SuperSport HNL-u odigrao 170 utakmica te zabio šest golova uz tri asistencije. U poljskoj Ekstraklasi ima 50 nastupa i deset golova, a upisao je i pet nastupa u Serie A.
Za vrijeme igranja za Slaven Belupo slovio je za jednog od najboljih veznjaka lige.
Ovo dovoljno govori o kakvom igračkom pedigreu se radi.
U redove Segeste dolazi iz vinkovačke Cibalie te mu ovim putem želimo dobrodošlicu u Staru Damu!

