
HNK Segesta Sisak sudjelovala je na ovogodišnjem Sajmu udruga održanom na šetnici Slave Striegla u Sisku. Na manifestaciji se predstavilo više od 50 udruga koje svojim radom obogaćuju društveni, kulturni i sportski život našega grada, a među njima svoje mjesto pronašla je i naša Segesta.
Bila je to odlična prilika za predstavljanje rada kluba, druženje s građanima te razmjenu iskustava s ostalim udrugama. Zahvaljujemo organizatorima na pozivu, kao i svima koji su posjetili naš štand i pokazali interes za rad HNK Segesta Sisak.
Veselimo se budućim susretima i zajedničkim aktivnostima u našoj lokalnoj zajednici!






